Vyhraj první krok za novým dobrodružstvím a zažij sebe, jak se ještě neznáš!

Soutěž s námi a H.I.E Camp a vyhraj zážitky v hodnotě až 11 000 Kč dle svého výběru nebo některý z nákrčníků Purtana Merino MAX. Je už jen na tobě, jestli si vybereš Livigno na běžkách, nebo přeběhneš Mallorcu.

Jak vyhrát zážitek s H.I.E Camp?

1) Zadejte své jméno a příjmení

2) Odpovězte na výherní otázku: Kolik % merina obsahuje nákrčník Merino MAX?

3) Vaši odpověď vyplňte spolu s e-mailem níže.

(odpověď najdete na webu) www.purtana.com

4) Počkejte na vylosování výherců, které proběhne po skončení soutěže 12. 12. 21 a zjistěte, jaký vás čeká zážitek!

  1. Cena – voucher na zážitek s HIE camp v hodnotě 11 000 Kč
  2. Cena – voucher na zážitek s HIE camp v hodnotě 6 000 Kč
  3. Cena – nákrčník merino max (10 ks)
  4. Cena - sleva 50 % na nákup zboží na našem eshopu (18ks)

 

Vyplňte odpověď.

Vyplňte odpověď.

Zadejte správný email.

Prosím zaškrtněte souhlas s pravidly soutěže.

Kdo nesoutěží ten nevyhraje a proto přejeme všem odvážlivcům hodně štěstí!

Tým Purtana a H.I.E Camp

 

View the embedded image gallery online at:
https://magazin.purtana.cz/soutez#sigProId82b0b222b3

H.I.E. Camp

Tým mladých lidí s mnohaletou zkušeností z vrcholového sportu. Jejich cílem je předat know – how, jenž za své sportovní/trenérské kariéry načerpali lidem, kteří žijí aktivní životy a kteří chtějí posunout svůj sportovní um o kousek dál. To vše ve spojení s poznáním zajímavých světových destinací, jako jsou Norské fjordy, nebo Italské, či Rakouské Alpy.
Soustředí se na menší skupinky s individuálnějším přístupem ke každému členovi kempu. Cílem je šťastný klient, který poznal novou tvář sportu, zlepšil své sportovní dovednosti a to z pohledu fyzické zdatnosti i techniky provedení dané sportovní aktivity. Snaží se s klientem vystoupit z jeho komfortní zóny a tím posílit i jeho duševní odolnost. Jejich mottem je: „Zážitek nemusí být pozitivní, stačí, když je intenzivní“.
Od toho je odvozen i název H.I.E. Camp – High Intensity Experience Camp. Více na www.hiecamp.cz/
 

 

Purtana pomáhá lidem najít jejich vlastní, individuální cestu za dlouhodobě zdravým životem. Je pro lidi, kteří nechtějí ve stáří jenom přežívat, ale chtějí mít možnost naplnit svojí vlastní představu spokojeného, aktivního života. Purtana nabízí celou řadu produktů určených pro podporu jeho podporu. Blíží se období chladnějších měsíců, kdy část lidí omezuje pohyb venku. To je ale pro naší imunitu velká chyba. A jak se říká: neexistuje špatné počasí, jenom špatné oblečení. V zimě se dá pokračovat v běhání, lezení po horách, ježdění v metru… a přesto zůstat zdravý.Proto je tu Purtana Merino oblečení a doplňky. Více na www.purtana.com

Nákrčníky

Purtana Merino oblečení a doplňky jsou vyráběny výhradně z materiálů získávaného na etických ovčích farmách na Novém Zélandu, kde jsou ovečky chovány tzv. mulesing- free metodou. Purtana produkty jsou vyráběny výhradně z prémiových materiálů a jsou kompletovány v českých chráněných dílnách. Více na www.purtana.com