Foto: Shutterstock

Pevnější vlasy, nehty a hydratovaná kůže? Jedině s Beauté gummies!

Máte pocit, že se Vám zhoršuje kvalita vlasů a nehtů? Cítíte, že je vaše kůže dehydrovaná? Na všechny tyto problémy vyzrajete s Beauté gummies od Purtany.

Zveřejněno: 08.09.21

Letní dovolené jsou skvělé z mnoha důvodů. Vaše vlasy si však mohou myslet něco jiného. Zvýšený nápor slunce, slaná voda a chlór z bazénu může vlasy pěkně potrápit. Jak je po létě zachránit a souběžně se postarat i o kvalitní nehty a hydratovanou kůži po opalování? Bobulky Beauté gummies jsou tou ideální volbou. Francouzský výrobek od značky Les Miraculeux garantuje svým konzumentům pevnější a hydratovanější pokožku, hustější a silnější vlasy a nehty a energii na celý den!

Zákazníky nepochybně potěší také kvalitní složení produktu. Vitamín B8, neboli biotin zlepšuje strukturu a pružnost vlasů, urychluje růst, omezuje vypadávání a působí celkově na jejich zdraví. Souběžně působí také na kvalitu a zdraví nehtů a kůžičky v jejich okolí. Vitamín B6 podporuje vstřebávání a účinek ostatních vitamínů a díky němu je efekt z užívání produktu výraznější a rychlejší. Kyselina hyaluronová udržuje hladkou, pružnou a pevnou pokožku a dodává pleti zdravý a zářivý vzhled. Zinek se podílí na tvorbě kolagenu a kreatinu, které posilují vlasy a bojují s jejich lámavostí a vypadáváním.  

Bobulky jsou veganské, bez cukru, bez lepku, stoprocentně přírodní, doplněné o přírodní aromata a nejsou testovány na zvířatech. Spolu s bobulkami Beauté doporučujeme k vyzkoušení i bobulky Solaire, které podporují dlouhodobé opálení, hydrataci pokožky a připravují kůži na budoucí teplé opalovací dny.

„Bojovala jsem s lámavostí vlasů a nehtů a vyzkoušela jsem spoustu přípravků, co se však týče mého favorita, je to rozhodně Beauté gummies,“ říká s úsměvem dlouhodobá uživatelka přípravku Beauté a dodává, že doporučuje přípravek všem, kteří chtějí efektivní výsledek kvalitních vlasů, nehtů a pokožky v jednom doplňku stravy.

Produkty gummies dodává jako jediný distributor v České republice Purtana. Doplněk stravy Beauté gummies a mnoho dalších si můžete objednávat právě teď na e-shopu Purtana.com. Dopřejte si kvalitní doplněk stravy, který vám dodá pocit krásných vlasů, nehtů a kůže.

Související

Marma terapie? Začněte dýcháním

Koho zaujala marma terapie a rád by si něco vyzkoušel teď hned, může praktikovat plný jógový dech. Jeho zvládnutí je totiž základem pro to, aby metoda dobře fungovala. “Nemohu totiž doporučit, aby kdokoliv bez předchozí zkušenosti sám doma zkoušel techniky marma terapie na základě teoretického...


Marma terepie - Indické léčení staré tisíce let

Marma terapie je terapeutická metoda práce s tělem, která pomáhá aktivovat v člověku vlastní schopnost se vyléčit, být v dobré duševní i fyzické kondici a rovnováze. “Slovo marma pochází za sanskrtského pojmu mru nebo marr, které znamenají usmrtit, a také tajemství,” říká body terapeutka Andrea...


Tlak je v marma terapii nutný

Andreu Knotkovou vždy fascinovala práce s tělem, tak se skrze práci s jogou a jogovou terapií přesunula do oblasti body terapie. “A začala jsem hledat školu, kde bych se tajemné učení marma terapie mohla naučit,” vzpomíná na své začátky s touto metodou, kterou studovala v Indii.


Objevte základní tipy pro výrobu a nákup esenciálních olejů

Byť sílu esenciálních olejů uznávali už lidé ve starověku, v současnosti jsou pro mnoho z nás stále záhadou.


MUDr. Pavla Rozínková

Vystudovala 1. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy. Ihned po dokončení studií nastoupila do Institutu pro celostní medicínu a poté si otevřela vlastní zdravotnické zařízení zaměřené na prevenci (Cherubín).